מוניות במרכז

מוניות במרכז בכדאי להגיע לכל מקום בזמן ולחסוך בפקקים!

הזמנה של מוניות במרכז נחשבת לפעולה וותיקה בתחום התחבורה הציבורית. שירות זה, כבר קיים מאות שנים בעולם ועשרות שנים בישראל. אם עד לפני כמה שנים, היינו ממתינים למונית במרכז העיר והיינו מתוסכלים כאשר לא היינו מוצאים מונית פנויה, היום באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת והאינטרנט בפרט, ניתן להזמין מונית מכל מקום ולדעת גם את זמן הגעתה.

הזמנה של מונית פרטית מתנהלת בשני אופנים – חיוג לתחנת המוניות, או ירידה לכביש ועצירת מונית שחולפת באזור. בשיטה הראשונה התשלום יעלה יותר, אך אנו יודעים כי התחנה שלחה נהג שהוא תחת פיקוחה. בשיטה השנייה אין אנו יודעים למעשה, איזה נהג יעצור לנו ואם הוא אדיב, מקצועי או חאפר. 

אנשים שגרים או עובדים בערים שונות למשל בנתניה, חווים פקקים מטורפים לעבודה במיוחד אם הם עובדים בעיר סמוכה שגם בה ישנם פקקים קשים בכל בוקר. הרבה יותר פשוט להזמין מוניות בנתניה, על מנת להגיע בזמן בימים לחוצים כאשר אתם צריכים להיות בישיבות בעבודה והזמן הינו מרכיב עיקרי ואפילו קריטי.

חברות מוניות שיש להן שם ומוניטין של שנים, מחזיקות בצי רכב נוח ומפואר, כך שינעים את הנסיעה, הן לנוסעים והן לנהג. יש שמזמינים באופן קבוע כבר שנים מתחנת מוניות קבועה מונית שתשרת את צרכיהם.

 

הזמינו מוניות במרכז בכדי שלא תהיו לחוצים בזמן

זה נכון שמרכז העיר הוא גם מרכז העסקים והבילויים, אך יחד עם זאת אף על פי שהכול נראה קרוב, יש להיעזר עם שירות מוניות במרכז היות וישנם מקומות שיש להגיע אליהם והם נמצאים בקצה השני של העיר ולכן, נהגי מוניות יודעים את דרכי הקיצור, כך שתגיעו למחוז חפצכם בזמן.

גם אם לאנשים רבים יש רכב פרטי משלהם, הם יחשבו פעמיים אם לנסוע עמו לעיר, הן בשל התנועה, מחיר החניונים ומחיר הדלק היקר שמתבזבז מהר יותר, כאשר ישנה תנועה רבה בעיר.

ישנם אנשי היי טק אשר עובדים במתחמי ההיי טק בהרצליה פיתוח, מה שמצריך מהם להגיע בזמן למשרדם. הבעיה היא שבמקום כה צפוף, אין לכולם חניה ומנהל החברה נעזר בשירות של חברת מוניות הרצליה פיתוח כך שהנהג מכיר היטב את האזור וכן בעל החברה מודע לשירות האדיב ולרבים הנוחים של תחנת מוניות שהוא נעזר בה שנים.

אנשים שיש בבעלותם רכב, חישבו כמה בלאי ברכב נחסך מהם, תיקונים ומחיר דלק שעולה בקצב מסחרר, כך שבשורה התחתונה, שימוש במונית משתלמת להם הרבה יותר.

 

טסים לחופשה בחו"ל? – אל תשכחו להזמין מונית מראש

ישנן תקופות שהן קשות יותר להזמנה של מוניות לנתב"ג במיוחד בתקופת הקיץ, כשכל עם ישראל יוצא לחופשה. כדאי כי תזמינו מראש מונית לשדה התעופה ואף תדעו מראש מה המחיר שתחויבו. כאשר כמה אנשים נוסעים יחד לשדה התעופה, שירות זה אף יהיה משתלם יותר ואפילו זול. הנוחות בנסיעה, הביטחון, נהג מיומן שיסייע לכם גם עם המזוודות שווה כל שקל שתשלמו.

נהגי מוניות, יודעים לחשב את הזמנים כך שתגיעו בנחת ולא בלחץ לטרמינל שממנו הטיסה שלכם תמריא.

אנשים יודעים כי הזמנה של מונית פרטית, תהיה מהירה יותר באזור שהם מזמינים אותה. לדוגמא, אם אתם גרים ברמת השרון, יש להזמין מוניות רמת השרון, כך שתוכלו לדייק בזמן ולחשב את הנסיעה, כאשר המונית תגיע בזמן. אנשים רבים שמזמינים מוניות, מגיעים נינוחים לעבודה ויכולים לבצע כמה עבודות דחופות בדרך, כגון טלפונים שעליהם לבצע, למש, קביעת פגישות ועוד.

 

הזמנת מוניות בעידן המתקדם של היום

אם שמתם לב בשנים האחרונות, הכול ניתן לבצע באמצעות אפליקציות. כאשר החלו האפליקציות להופיע, השירות הראשון שהמציאו היה אפליקציה למוניות.

גם באזור השרון שהוא אזור די צפוף וגדול רבים משתמשים בשירות של מוניות בשרון, באמצעות אפליקציות שונות שנוספו עם השנים, ניתן להזמין מונית מכל מקום ולדעת מראש את זמן הגעתה. שירות זה הינו נוח ביותר, היות וקשה לרדת לרחוב ולתפוס מונית כאשר אתם ממהרים, במיוחד בשעות הבוקר והצהרים כאשר מוניות בכבישים השונים בארץ תפוסות.

השרון כאמור הינו אזור שנחשב לאזור המרכז, אך יש בו ערים גדולות שיש בהן מגורים ותעשייה או משרדים גדולים הקשורים למקצועות היי טק. עיר מרכזית ידועה בשרון, הינה רעננה. ישנה דרישה רבה לשירות  מוניות רעננה, בשל הביקוש הרב של אזור זה שנחשב תוסס מבחינת מרכז עבודה ותעשייה. לפני שתחשבו על הזמנת מונית, תוכלו באמצעות הטלפון החכם שלכם, לברר תעריפים מאזורים שונים לאזור היעד, כך שתהיו מעורים גם במחיר בתעריף על פי השעות השונות {בלילה וערבי שבת וחג התעריף יהיה כפול}.

ככל שיהיה לכם ידע בתחום, כך יהיה לכם קל להשתמש בשירות של מוניות ואפילו חברת מוניות קבועה שמחיריה סבירים והשירות שחברה זו מעניקה ללקוחותיה אדיב. כדאי כי תמצאו חברה מוכרת שיש לה שם ומוניטין כמו מוניות אמיר השיא חברה אמינה ומוכרת שנים ומעניקה שירות של הסעות ברכבים מפוארים לכל האזורים בארץ, שירות VIP ועוד.

מוניות במרכז

מקבלים כרטיסי אשראי

ראשי
מוניות במרכז
5/5