מוניות רעננה

מוניות רעננה ערוכים לנסיעות במוניות פרטיות ושירות VIP

חברת מוניות אמינה היא כזו אשר תלווה אתכם בכל מקרה שבו תזדקקו למונית. גם אם אתם זקוקים להסעה דחופה באמצע הלילה, וגם אם אתם מתכננים טיסה לחו"ל וזקוקים להסעה אל שדה התעופה בעוד כמה ימים – תוכלו לפנות אליהם. מוניות אמיר נתב"ג היא חברה המציעה שירותי הסעות נוחים וזמינים עבור כל צרכי הנסיעות שלכם.

לצד רכבים נוחים ומרווחים אנו עובדים בשיתוף עם נהגים מנוסים ואדיבים, אשר ידאגו שתגיעו לכל יעד שתבחרו בזמן המתאים לכם. חברת מוניות אמיר נתב"ג שמה דגש רב על בטיחות הרכבים אשר היא מפעילה, ועל רמת שירות גבוהה, כדי שאתם תוכלו להנות מנסיעה נעימה ומהירה.

העמידה בפקקים על הבוקר בכבישי הארץ, גורמת לנו לתסכול רב. גם מחירי הדלק הגבוהים והעומס בכבישים, מחירי החניונים {אם תוכלו בכלל למצוא חניה}, גורמים לכולנו לחשוב היטב לפני כל נסיעה ברכב. ישנן מקומות עבודה שדואגים להסעות עבור עובדיהם, כך שיוכלו להגיע בזמן ולהיות רגועים יותר. הרבה בעלי עסקים מזמינים מוניות רעננה היות ונסיעות אלה נחשבות כהוצאה מוכרת והם בזמן הנסיעה, יוכלו להתפנות לכמה טלפונים, רישומים ביומן ועוד.

ניתן למצוא בחברות מוניות מוכרות, כי לקוחות רבים מזמינים באופן קבוע הסעות לאזורים קבועים, מוניות למי שסיים משמרת ערב ועליו להגיע לביתו יחד עם עוד כמה עובדים ועוד.

 

מוניות רעננה גם להסעות VIP

גם הסעות VIP ניתן למצוא בשירות המוניות. אלה הן נסיעות שבהן נחוצה לכם נוחות מקסימאלית ויוקרה. למשל אם עליכם לקבל לקוח חשוב בשדה התעופה, שירות המוניות שלנו, יוכל להגיע עם רכב מפואר עם נהג מקצועי שדובר את השפה האנגלית, כך שיוכל לשרת את הלקוח ולתקשר עמו.

אנשים חשובים שמגיעים מחו"ל, מצפים למצוא רכבים מפוארים ומרווחים, נסיעה בטוחה ושירות אדיב. שירות זה, מתאים לאיסוף משדה התעופה, נסיעות ארוכות או קצרות באזורים השונים בארץ וכן, ליווי אישי במשך ימים שלמים.

 

הסעות למוסדות חינוך

כאשר בערים השונות במרכז הארץ ובשרון, הכבישים די עמוסים בבקרים, הסעות של הילדים לגנים ולבתי הספר, הופכות להיות קשות ולפעמים בלתי אפשריות. ההורים חייבים להספיק להתארגן עבור יום עבודה נוסף ולהספיק להסיע את ילדיהם, כל אחד מהם, לבית הספר ולגנים שנמצאים באזורים שונים.

שימוש עם שירותי הסעה או מוניות, מבטיח כי הילדים יגיעו בבטחה ובזמן אל בית הספר וכדאי שיהיו מוכנים מוקדם יותר כך שניתן יהיה להיחלץ מהפקקים בזמן. מוניות ברעננה, יעניקו לכם שירות אמין, זמין ואדיב, אם תקפידו לבחור בחברה וותיקה ואמינה, תוכלו להיות בטוחים כי תזכו בשירות מקצועי ומחיר הוגן.

 
הסעות פרטיות

קונספט של הסעות פרטיות הוא כזה שמתאים ללקוח. זוהי נסיעה שהנהג יתאים עצמו לדרישות השונות, למשך דרישות בלתי שגרתיות, כגון מקום מיוחד שעליו להגיע שלרוב נהגים לא נוסעים לכוון הזה הרבה, אט אם מדובר על שעת רגילה שהיא לא רגילה.

תוכלו תמיד לקבל הצעת מחיר לגבי הסעות פרטיות, להשוות ולהחליט מי מחברות המוניו או ההסעות הפרטיות, עשויות להתאים לכם. ישנן מוניות שעובדות קבוע עם דיור מוגן, כאשר הדיירים מעוניינים לצאת לקניות או לטיול באזור מסוים, הנהג מלווה את הדיירים ולעיתים ישנן נסיעות קרובות לסידורים של הדייר שהנהג מגיע לנסיעות אלה באופן קבוע או בימים קבועים.

חברת מוניות אמיר, הינה חברת מוניות שמציעה שירות אדיב, נהגים וותיקים ורכבים נוחים ומפוארים להסעות פרטיות בכל ולכל האזורים בארץ. ניתן לקבל גם שירות VIP, הסעות אל שגדה התעופה וממנו ועוד.

אחד מהשירותים המיוחדים המפעילה החברה, הוא שירות הסעות משדה התעופה, לכל יעד שתבקשו. השירות מותאם לאנשי עסקים, לתיירים ולאורחים חשובים המגיעים בטיסה, אך ניתן כמובן להזמין אותו לבקשת הלקוח. על פי הזמנה, תמתין מונית בשער השדה מרגע נחיתת המטוס.

נהג המונית שלנו ימתין לאורח שלכם בשדה עם שלט הנושא את שמו (או את שמכם – על פי בקשתכם), ויסיע אותו בנוחות מירבית ליעדו. שירות זה הוא פתרון מצוין במיוחד לחברות המארחות אנשי עסקים ממדינות אחרות, ומעוניינות לדאוג לו ברמה הגבוהה ביותר.

במידה ומגיע אליכם לקוח חשוב מחו"ל – אל תהססו! ניתן להזמין מראש שירות איסוף VIP משדה התעופה, אשר ידאג לאסוף את האורח שלכם, ויחסוך ממנו את הצורך להסתובב ולחפש מונית. הזמנה מראש במחיר ידוע מראש תעניק לאורח שלכם נחיתה רכה בנוחות מקסימלית, ולכם – ראש שקט.

מוניות רעננה

מקבלים כרטיסי אשראי

ראשי
מוניות רעננה
4.8/5